רח’ אופנהיימר 5 פארק המדע רחובות

viktoriafogel3@gmail.com

vfogel-law.com

052-568117708-6311555

התקשרו לקביעת פגישה לקבלת ייעוץ משפטי

גישור זוגי

אם מיציתם את הטיפול הזוגי והחלטתם להיפרד, ניתן וכדאי לקחת בחשבון את היתרונות שבהליך הגישור המשפחתי או במילים אחרות גירושין בהסכמה.  מומלץ כי גישור כזה יתנהל ע”י מגשר שהוא גם עורך דין העוסק בתחום דיני המשפחה מכיר את הטענות לכאן ולכאן ויכול לשקף לכם את התמונה המשפטית הרחבה.

 

לגישור משפחתי לקראת הסכם גירושין ובטרם נקיטת הליכי גירושין (או אף במסגרתם) יתרונות רבים ועצומים:

 

ראשית, אתם נוטלים גורלכם בידכם. אתם קובעים מהם תנאיו של ההסכם שנולד פרי הליך גישור, במקום להותיר את ההחלטות בידיו של גורם חיצוני כגון: שופטים עובדים סוציאלים וכו'.


שנית, מדובר בהליך מהיר ואינטימי – רק שניכם מול המגשר.


שלישית, מבחינה כלכלית הליך הגישור המשפחתי לקראת יצירתו של הסכם גירושין נחשב הליך זול מאד בהשוואה להליכים הקלאסיים הידועים כגון, הגשת תביעות הדדיות בבית המשפט או בית הדין הרבני וניהול הליך משפטי שלם.


והרביעי והחשוב מכל  כאשר אתם בוחרים להיפרד בדרך של הליך גישור משפחתי לקראת הסכם גירושין אתם מונעים מילדיכם לחוות חוויות קשות ונזק שלעתים בלתי הפיך. ולא פחות חשוב, אתם מאפשרים לעצמכם לצאת לדרך עצמאית חדשה תוך קביעת כללים ברורים להתנהלות ביום שאחרי.


משרדנו מציע גישור לצורך חתימת הסכם גירושין תוך שמירה על דסקרטיות מוחלטת וכמובן תוך הכלה אמפטיה ומקצועיות. עו"ד פוגל הינה מגשרת בעלת ניסיון עשיר בגישורים מוצלחים.logo בניית אתרים